Felálltak az önkormányzat szakbizottságai

A 2019. november 21-i közgyűlésen döntés született az önkormányzat szakbizottságainak felállításáról. Hosszas egyeztetési folyamatot követően sikerült megválasztani a bizottsági tagokat, így azok rövidesen megkezdhetik munkájukat, ezzel segítve a közgyűlés eredményes működését.

A következő bizottságok álltak fel:

 

Gazdasági, Lakásügyi és Turisztikai Bizottság

 

Elnök: Lusztig Péter önkormányzati képviselő (Összefogás Tatabányáért)

Alelnök: Boda Bánk László önkormányzati képviselő (Mi Hazánk)

Tagok:

Magyarné Kocsis Andrea Edit önkormányzati képviselő (Fidesz-KDNP)

Hoffer Dávid önkormányzati képviselő (Összefogás Tatabányáért)

Fakli István külsős tag (Összefogás Tatabányáért)

Nagy Károly külsős tag (Összefogás Tatabányáért)

Járási László külsős tag (Fidesz-KDNP)

 

Ifjúsági, Sport, Civil és Nemzetiségi Bizottság

 

Elnök: Hajdu Ferenc önkormányzati képviselő (Összefogás Tatabányáért)

Alelnök: Kupcsok Péter önkormányzati képviselő (Fidesz-KDNP)

Tagok:

Hoffer Dávid önkormányzati képviselő (Összefogás Tatabányáért)

Bereznai Csaba önkormányzati képviselő (Fidesz-KDNP)

Krizsán Gizella külsős tag (Összefogás Tatabányáért)

Vajda Krisztián Ferenc külsős tag (Mi Hazánk)

 

Jogi és Közbeszerzési Bizottság

 

Elnök: Pataki Zoltánné önkormányzati képviselő (Fidesz-KDNP)

Alelnök: Lusztig Péter önkormányzati képviselő (Összefogás Tatabányáért)

Tagok:

Kupcsok Péter önkormányzati képviselő (Fidesz-KDNP)

Boda Bánk László önkormányzati képviselő (Mi Hazánk)

Pálinkás Vilmos külsős tag (Összefogás Tatabányáért)

Petricsek József külsős tag (Összefogás Tatabányáért)

Klausz Titusz külsős tag (Fidesz-KDNP)

 

Népjóléti Bizottság

 

Elnök: Nagy Béla önkormányzati képviselő (Összefogás Tatabányáért)

Alelnök: Turza Károly önkormányzati képviselő (Fidesz-KDNP)

Tagok:

Boda Bánk László önkormányzati képviselő (Mi Hazánk)

Balogh Ferenc önkormányzati képviselő (Összefogás Tatabányáért)

Szántai Ildikó külsős tag (Összefogás Tatabányáért)

Csík Rudolf László külsős tag (Fidesz-KDNP)

 

 Oktatási és Kulturális Bizottság

 

Elnök: John Katalin önkormányzati képviselő (Fidesz-KDNP)

Alelnök: Frankné Farkas Gabriella önkormányzati képviselő (Összefogás Tatabányáért)

Tagok:

Balogh Ferenc önkormányzati képviselő (Összefogás Tatabányáért)

Turza Károly önkormányzati képviselő (Fidesz-KDNP)

Juhász Katalin külsős tag (Fidesz-KDNP)

Kilián Géza külsős tag (Összefogás Tatabányáért)

Ábrahám Barnabás külsős tag (Mi Hazánk)

 

Pénzügyi Bizottság

 

Elnök: Magyarné Kocsis Andrea Edit önkormányzati képviselő (Fidesz-KDNP)

Alelnök: Hajdu Ferenc önkormányzati képviselő (Összefogás Tatabányáért)

Tagok:

Pataki Zoltánné önkormányzati képviselő (Fidesz-KDNP)

Frankné Farkas Gabriella önkormányzati képviselő (Összefogás Tatabányáért)

Lévai Ferenc külsős tag (Összefogás Tatabányáért)

Salló Győző Lajos külsős tag (Fidesz-KDNP)

Szijártó Márton külsős tag (Fidesz-KDNP)

 

Városfejlesztési és Környezetvédelmi Bizottság

 

Elnök: Schmidt Csaba önkormányzati képviselő (Fidesz-KDNP)

Alelnök: Renczes Dávid önkormányzati képviselő (Összefogás Tatabányáért)

Tagok:

Nagy Béla önkormányzati képviselő (Összefogás Tatabányáért)

Vejtey Miklós Szabolcs önkormányzati képviselő (Fidesz-KDNP)

Takács Péter külsős tag (Összefogás Tatabányáért)

László Attila külsős tag (Mi Hazánk)